در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
فرصتی ویژه و استثنایی: درج آگهی ویژه به مدت یکماه رایگان برای مدیران کسب و کارهای آرایشی و زیبایی ارسال عدد 5 به 10000151510000

همیار بیوتی

آگهی های کاشت ناخن در غرب تهران

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

انواع و روش های آموزش کاشت ناخن

کاشت ناخن در سال های اخیر در کشور ما بسیار رایج شده است، ممکن است که دلایل مختلفی برای کاشت ناخن و تلاش برای یادگیری و آموزش کاشت ناخن مطرح باشد، اما مهم ترین دلیل آن می تواند زیبایی و داشتن ناخن های زیبا باشد، کسانی که عادت به جویدن ناخن هم دارند می توانند از روش کاشت ناخن برای ترک این عادت استفاده کنند، با آموزش کاشت ناخن همراه ما باشید.

کاشت ناخن

کاشت ناخن یکی از روش های مناسب برای زیبایی و داشتن ناخن های مناسب است که توسط بیشتر خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد، جنبه زیبایی و متنوع بودن ناخن ها از مواردی است که بیشتر بر آن ها تاکید می شود. ناخن های مصنوعی برای کسانی که ناخن ضعیف و یا بدشکلی دارند و یا عادت به جویدن دارند فرای زیبایی بسیار مهم است، کاشت ناخن در انواع مختلفی انجام می گیرد و از موادهای مختلفی استفاده می شود که باید دقت کافی در انتخاب آن ها لحاظ شود، از انواع کاشت ناخن مصنوعی می توانیم به کاشت ناخن قالبی، کاشت ناخن پودری، کاشت ناخن ژلهٔ و میکس اشاره کنیم در ادامه به آموزش کاشت ناخن در انواع گفته شده اشاره خواهیم کرد.

 

آموزش کاشت ناخن قالبی

در ابتدا آموزش کاشت ناخن قالبی را توضیح می دهیم؛ ابتدا مواد را در قالب آماده ناخن مصنوعی بریزید تا شکل ناخن تشکیل شود، در مرحله بعد، بر روی ناخن مواد ضد قارچ بزنید، سپس قالب را روی ناخن فشار دهید، مواد آغشته به ناخن خشک می شود و قالب می گیرد، چند دقیقه بعد قالب را بردارید و طراحی آن را آغاز کنید، نکته ای که در آموزش کاشت ناخن قالبی باید به آن اشاره شود این است که، این ناخن به سوهان کشی و چسب ناخن نیاز ندارد، روش کاشت ناخن قالبی سریع تر از سایر روشهاست.

 

آموزش کاشت ناخن پودری

از آنجا که کاشت ناخن پودری پرکاربرد است، آموزش کاشت ناخن پودری با دقت بررسی می شود: ابتدا ناخن ها را پاک کنید و سطح آن را با سوهان از مواد و بقایای قبلی تمیز کنید، سپس با استفاده از الکل ناخن و اطراف آن را ضدعفونی کنید، اندازه مناسب سرناخن ها را با توجه به علاقه خود انتخاب کنید، به گونه ای باشد که تمام عرض ناخن را دربر داشته باشد، به مدت 20 ثانیه هر سری را با زاویه 45 درجه نگه دارید، اگر اندازه مناسب پیدا نشد از سایزهای بزرگ استفاده کرده و با سوهان کوتاه کنید.

سپس، باندر را آهسته و ضربه مانند روی ناخن بزنید بعد از یک دقیقه خشک خواهد شد، صمغ یا چسب را در تمام سطح ناخن بزنید، سپس ناخن را در پودر ناخن محفظه فرو ببرید و 5 ثانیه بعد ناخن را بیرون بیاورید، و برای همه انگشت ها این کار را انجام دهید، پودرهای اضافی را با ضربه از بین ببرید، پس از خشک شدن، پودرهای اضافی را با برس پاک کنید.

دوباره بر روی ناخن ها و نوکشان چسب بزنید و آن ها را با چسب بپوشانید، برای داشتن ناخن های رنگی از پودر رنگی استفاده کنید و سپس چسب بزنید، اکتیویتر را مثل لاک روی ناخن زده و 5 ثانیه صبر کنید بار دیگر هم تکرار کنید. به وسلیله سوهان نرم قسمت های بیرون زده را صاف کنید. در نهایت از تاپ گت استفاده کنید و تاپ گت را بر روی ناخن هایتان بکشید و بعد از دو دقیقه منتظر بمانید تا ناخن های شما خشک شوند.

سپس در ادامه روغن ناخن را به کناره های ناخن بمالید. در نهایت پس از این که مطمئن شدید لاک روی ناخن ها خشک شده است، با استفاده از صابون و آب ولرم دستان خود را بشویید و به وسیله یک برس ناخن پودرهای اضافی روی ناخن را پاک کرده و سپس با حوله خشک کنید، سعی کردیم آموزش کاشت ناخن پودری را با توجه به اهمیت آن برای شما عزیزان ارائه دهیم و در ادامه آموزش کاشت ناخن به دو روش دیگر هم اشاره خواهیم کرد.

 

آموزش کاشت ناخن ژله ای

اینجا به آموزش کاشت ناخن ژله ای می پردازیم در ابتدا باید تیپ (ناخن مصنوعی) مناسب انگشتان خود را جدا کرده و بچسبانید، به اندازه دلخواه و مناسب تیپ ها را برش دهید و به وسیله سر سوهان خط های تیپ و چسب های اضافی را از بین ببرید، سپس مانیکور را انجام دهید و پوست های اضافی دور ناخن را بگیرید و ضد قارچ بزنید در ادامه پرایمر مخصوص ژل را بزنید، ژل پایه معمولا غلیظ است و به وسیله قلموی مخصوص یک لایه را بردارید و به مانند لاک به همه قسمت های صدف بکشید و به مدت زمان 1٫5 دقیقه در دستگاه یووی بگذارید و بعد به وسیله ریموور پاک کنید، این کار باید پشت سر هم و دو الی سه بار انجام گیرد سپس به وسیله سوهان، شکل دهی نوک ناخن ها را آغاز کنید، در مرحله آخر کاشت ناخن ژله ای یک لایه پوشش از ژل را بر روی ناخن ها بزنید و به مدت زمان یک و نیم دقیقه در یووی قرار دهید و با ریمور پاک کنید، حالا ناخن شما آماده است.

 

آموزش کاشت ناخن میکس

آموزش کاشت ناخن میکس را به مانند آموزش کاشت ناخن های گفته شده شرح نمی دهیم، به طوری که از اسم ناخن هم پیداست، ناخن میکس یک ناخن ترکیبی است و از دو نوع کاشت پودری و ژله ای تشکیل شده است، ما هم آموزش کاشت ناخن ژله ای و پودری را آموزش دادیم، در این روش بعد از این که از ضد قارچ استفاده کردید و مراحل کاشت پودری را انجام دادید و بعد از این که سوهان کشی انجام شد یک لایه ژل روی ناخن بکشید و داخل دستگاه یووی قرار دهید و ناخن آماده می شود.

 

نکات ایمنی بعد از کاشت ناخن

بعد از آموزش کاشت ناخن لازم است به نکته های ایمنی هم اشاره شود:

بعد از کاشت ناخن سعی کنید با مواد و اجسام آلوده در تماس نباشید.
در کارهای روزمره و به هنگام استفاده کردن از آب و مواد شوینده از دستکش استفاده کنید.
مواظب باشید به ناخن هایتان ضربه نخورد.

این مدل های ناخن که برای شما آماده کردیم  را هم ببینید .

 

برگرفته از سایت Nailer

 

انواع روش کاشت ناخن و آموزش کاشت ناخن به صورت رایگان

 کاشت ناخن به روش پودر

 کاشت ناخن فرنچ

 کاشت ناخن قالب یا دوئال سیستم

 کاشت ناخن موقت

 کاشت ناخن تیپ طرحدار

 کاور ناخن

 اکستنشن ناخن | کاشت ناخن بدون تیپ با فرمر

 کاشت ناخن میکس

 و . . .

 

آشنایی با ابزارآلات کاشت ناخن

سوهان دستی زبر و نرم
سوهان برقی
بافر
پولیش
پودر
لیکوئید
پرایمر
ضدقارچ
چسب
تیپ
کاتر
قلم
روغن کوتیکول
استون صد در صد
و . . .

کاشت ناخن با پودر

ابتدا تمام ناخن ها را مانیکور میکنیم بدون استفاده از کوتیکول ریموور و نرم کننده.در انتهای مانیکور نیز از روغن و یا کرم به هیچ عنوان استفاده نمی کنیم زیرا چربی روغن و کرم باعث عدم چسبیدن مواد به سطح ناخن می شود و ایجاد قارچ میکند. قد ناخن ها را کوتاه کرده و با سوهان دستی ناخن ها را فرم می دهیم.

اطراف ناخن یعنی دو لبه ی ناخن را بصورت گرد سوهان می کشیم.سطح ناخن را با سوهان دستی و یا سوهان برقی با سر سوهان کاغذی) سمباده ای( سوهان میکشیم در واقع چربی زدایی می کنیم.تیپ های  تیپ ساده سایز مناسب هر ناخن را انتخاب کرده کنار می گذاریم.سطح تمام ناخن ها را ضدقارچ زده ، تیپ ها را با چسب مخصوص کاشت روی ناخن می چسبایم.توجه داشته باشید که ناخن ها بصورت سریالی کاشت می شوند از ناخن کوچک تا شصت.با کاتر تیپ ها را به اندازه دلخواه مشتری کوتاه می کنیم و با سوهان دستی همه تیپ ها را فرم می دهیم.به کمک سوهان دستی و یا برقی با سرسوهان کاغذی خط تیپ ها را کاملا محو می کنیم.پرایمر را روی اولین انگشت زده و شروع به مواد گذاری می کنیم.

تا زمانیکه پرایمر خشک نشده باید موادگذاری کنید.قلم را به لیکوئید آغشته کرده مقداری پودر برمیداریم و از سر ناخن شروع به موادگذاری می کنیم از سر ناخن به سمت ریشه.مجددا مواد برداشته روی سطح ناخن می گذاریم و به سمت سر ناخن قلم می زنیم.به انتهای ناخن یعنی ریشه ناخن که رسیدیم مقدار کمی مواد میگذاریم.

دقت کنید مواد نباید به پوست دست و کوتیکول ها بچسبد.پس از خشک شدن سوهان کشی میکنیم.

ابتدا با سوهان دستی سر ناخن ها را فرم می دهیم.با سرسوهان گرد ، دورگیری می کنیم یعنی اگر موادی به اطراف ناخن چسبیده باشد توسط این سرسوهان مواد را از ناخن جدا میکنیم.با سرسوهان مخروطی یا کاغذی سطح ناخن را سوهان می کشیم تا تمام برجستگی های اضافی را از بین ببریم.در نهایت با کشیدن بافر تمام خط و خطوط اضافی را از سطح ناخن از بین می بریم.از روغن کوتیکول استفاده کرده به اطراف ناخن زده با دست ماساژ می دهیم تا جذب پوست شود.

و یا می توانیم با پولیش سطح ناخن ها را کاملا برق انداخته و صیقلی کنیم.

کاشت ناخن فرنچ

این کاشت همانند کاشت پودر انجام می شود با این تفاوت که تیپ استفاده شده در این نوع کاشت کاملا سفید بوده و به
اصطلاح به آن سفید گچی میگویند. در این کاشت قبل از مرحله مواد گذاری خط تیپ را محو نمی کنیم زیرا تمام زیبایی این کاشت به خط لبخند آن است. به همین دلیل دراین کاشت نسبت به کاشت پودر ساده از مواد بیشتری استفاده می کنیم به دلیل اختلاف سطح تیپ با سطح ناخن.تمام مراحل سوهان کشی نیز مطابق روش بالا است.معمولا در این کاشت از پودر کریستالی استفاده می شود.

کاشت ناخن قالب دوئال سیستم

این کاشت با عناوین دیگر نیز استفاده می شود. کاشت قالبی یا کریستالی یا دوئال سیستم نیز با پودر انجام می شود ولی به جای اینکه از قلم استفاده کنیم با قالب مخصوص آن را انجام می دهیم که شکل شیشه ای دارد.

زمینه کار که همان صدف ناخن است را آماده می کنیم.ابتدا با سوهان دستی ناخن ها را فرم داده، سطح ناخن را با سوهان دستی و یا برقی با سرسوهان کاغذی چربی زدایی می کنیم.ضد قارچ را به تک تک ناخن ها زده ، قالب ها را متناسب با سایز ناخن انتخاب کرده و با قلم مواد ناخن را در قالب می گذاریم.

به این شکل که از انتهای قالب یعنی ریشه ناخن مواد را کم می گذاریم ولی از وسط قالب تا سر قالب مواد بیشتری می گذاریم.این ار را سریع انجام می دهیم تا مواد سفت نشود و دائم با لیکوئید آن را خیس می کنیم.

دقت کنید که مقدار لیکوئید زیاد نباشد زیرا در اینصورت مواد شل شده و به اطراف ناخن پس می دهد.

پرایمر را روی سطح ناخن می زنیم و قالب را روی ناخن برمی گردانیم و به مدت 41 ثانیه محکم فشار می دهیم تا مواد به طور کامل به سطح ناخن بچسبد.پس از خشک شدن قالب را از مواد جدا می کنیم.

این روش کاشت نیازی به سوهان کشی ندارد.سطح ناخن کاملا صاف و صیقلی می باشد.

کاشت ناخن موقت

به کاشتی گفته می شود که عمر و ماندگاری کمی دارد.این کاشت مانند گذاشتن ناخن مصنوعی معمولی می ماند البته با
کمی تفاوت. روی این ناخن هیچ گونه پوششی قرار نمی گیرد و سطح تیپ ناخن گذاشته شده با سطح ناخن محو می شود و کاملا طبیعی به نظر می آید. کسانی که قصد ندارند ناخن مصنوعی به طور دائم روی ناخن خود داشته باشند و یا فقط برای یک میهمانی یک روزه می خواهند ناخنی بلند داشته باشند بهتر است از این روش استفاده کنند.

دوام این نوع کاشت بسیار کم است حدودا دو تا سه روز.

روش کاشت به این صورت است که ابتدا تمام ناخن ها را مانیکور کرده و تیپهای سایز هر ناخن را انتخاب می کنیم. روی سطح ناخن ،محل چسباندن تیپ را بافر کشیده، تیپ را با چسب روی خط لبخند ناخن می چسبانیم.

برای از بین بردن برجستگی خط تیپ به کمک سوهان خط تیپ را محو می کنیم.در نهایت بسته به درخواست مشتری ، سطح ناخن را پولیش کشیده و یا لاک می زنیم.

در این روش برای ماندگاری بیشتر تیپ ها می توانیم از یک لایه نازک مواد استفاده کنیم.

کاشت ناخن تیپ طرحدار

این کاشت همانند کاشت پودرساده می باشد با تفاوت اینکه تیپ ها طرح دار می باشند. در این کاشت دقت کنید در انتخاب تیپ اشتباه نکنید .طرح تیپ مورد نیاز حتما باید از زیر تیپ باشد.برخی به اشتباه تیپ های طرح دار مخصوص کاشت ژل را در این کاشت استفاده میکنند و پس ا زمدتی با نارضایتی مشتری مواجهه می شوند.

زیرا در این کاشت باید سطح براق تیپ را از بین ببریم، اگر طرح در زیر تیپ باشد با سوهان کشی روی سطح تیپ ، طرح از بین نمی رود.

همانند روشهای قبل بیس ناخن را آماده می کنیم.ابتدا سوهان کشی کرده و ضدقارچ را روی تمام ناخن ها می زنیم.تیپ های طرحدار را روی ناخن ها می چسبانیم و به اندازه دلخواه مشتری کوتاه کرده و فرم می دهیم.

خط تیپ ها را محو کرده و سطح براق تیپ را از بین می بریم.پرایمر را زده و شروع به موادگذاری میکنیم.

و در نهایت پس از خشک شدن ناخن ها، سوهان کشی می کنیم.تفاوت این کاشت با کاشت ساده د نوع تیپ آن است. با این کاشت ناخن های شما همیشه طرحدارد.

در واقع نوعی دیزاین زیر کاشت است.

کاشت کاور ناخن

کاور ناخن بر روی قد طبیعی ناخن فرد انجام میشود. در این روش از تیپ به هیچ وجه استفاده نمی کنیم. کاور مناسب ناخن هایی است که رشد کافی ندارندو در حین بلند شدن به دلیل نازک بودن ناخن طبیعی، شکننده می باشد.

کاور ناخن را جهت استحکام و با دوام تر شدن صدف اصلی ناخن انجام می شود.در حین کار مراقبت از صدف بسیار با اهمیت می باشد.

به این صورت که زمان پایه سازی برای موادگذاری به صدف اصلی آسیب نرسد و فرد هر زمان که تصمیم به پایان دوره مواد
گذاری داشت،ناخن فرد بدون آسیب باشد.

ابتدا آماده سازی ناخن که شامل فرم دادن سرناخن و سوهان کشی ابتدایی جهت موادگذاری است را انجام می دهیم.ضد
قارچ را به تمام ناخن ها زده و شروع به مواد گذای میکنیم.بعد از زدن پرایمر روی ناخن مواد میگذاریم .

از سر ناخن شروع می کنیم. در کاور کردن ناخن های کوتاه ، سر ناخن را نسبت به روش های دیگر یک مقدار بیشتر مواد می گذاریم جهت استحکام بیشتر ناخن.

بعد از خشک شدن مواد، همانند روش های قبل سوهان کشی می کنیم.در نهایت به درخواست مشتری ناخن ها را پولیش
و یا لاک می زنیم.

اکستنشن ناخن|کاشت ناخن

بلند کردن قد طبیعی ناخن بدون استفاده ازتیپ را اکستنشن ناخن گویند.

در واقع بهترین روش برای بلند کردن ناخن با مواد به صورت بدون تیپ است که اکثرا این روش را می پسندند. در این روش از همان آغاز کاشت ناخن به صورت طبیعی نمایان می شود .

در واقع ظاهر شدن سفیدی سر ناخن را در اکستنشن ناخن نداریم. در اکستنشن ناخن ها را با وسیله ای به نام former  قالب ترمیم که به صورت فلزی و کاغذی در بازار موجود است، بلند می کنیم.

در اکستنشن اگر از پودر معمولی یعنی کلیر استفاده کنیم بعد از بلند شدن ناخن پس از چند روز ،ناخن فرد 3 رنگ دارد .رنگ بیس، سفیدی سر ناخن و رنگ شیشه ای سر ناخن که ما بوسیله فرمر بلند کردیم.می توانیم از ترکیب دو رنگ پودر در این استفاده کنیم تا ناخن ظاهری زیبا داشته باشد.

فرمر را بعد از آماده سازی ناخن در زیر ناخن قرار می دهیم. توجه داشته باشید در این روش قد ناخن طبیعی باید کوتاه شده باشد.بعد از زدن ضد قارچ و پرایمر ، موادگذاری می کنیم.ابتدا از سر ناخن یعنی محل اتصال فرمر به زیر ناخن شروع به موادگذاری میکنیم.در واقع ابتدا قسمت فرنچ ناخن یا لبه ی آزاد ناخن را به فرم دلخواه مشتری می سازیم سپس ادامه موادگذاری را انجام می دهیم مطابق روش های قبل.پس از خشک شدن مواد ، فرمر را از ناخن جدا کرده و شروع به سوهان کشی میکنیم.

با سوهان دستی ایتدا سر ناخن را فرم می دهیم و با سوهان برقی سطح ناخن را سوهان کشی کرده تا تمام برجستگی های اضافی را از بین ببریم.در نهایت اطراف ناخن را با روغن کوتیکول چرب میکنیم و به کمک دست روغن را روی پوست اطراف ناخن ماساژ میدهیم تا جذب پوست شود.

کاشت ناخن میکس

این روش درواقع ترکیب کردن تمام روش های کاشت پودر با یک لایه کاور ژل را میکس گویند. در مرحله آخر کاشت بعد از کشیدن بافر بر روی ناخن ، باید دقت کنید تا ناخن با پیزی تماس نداشته باشد.با یک براش پودرهای ناخن را پاک کرده و یک لایه نازک از کاور ژل روی ناخن با فاصله یک میلیمتر از ریشه زده و داخل دستگاه UV 2 دقیقه – به مدت 3 میگذاریم.

به یاد داشته باشید که در این روش باید هر چهار انگشت را با هم انجام داده و دو شصت را با هم.در غیراینصورت کاور ژل با پوست تماس پیدا کرده و درنهایت باعث هواگرفتن ناخن می شود.

در انتها سطح ناخن کاملا صیقلی و براق میشود.

در همیار بیوتی با چند کلیک اطلاعات تماس تمامی مراکز خدمات تخصصی کاشت ناخن در غرب تهران در دستان شماست. همیار بیوتی مرجع تمامی مراکز خدمات تخصصی کاشت ناخن در غرب تهران

بهترین مراکز کاشت ناخن در غرب تهران در همیار بیوتی

  ثبت آگهی رایگان