در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
فرصتی ویژه و استثنایی: درج آگهی ویژه به مدت یکماه رایگان برای مدیران کسب و کارهای آرایشی و زیبایی ارسال عدد 5 به 10000151510000

همیار بیوتی

آگهی های متخصص جراحی سینه در البرز

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

انواع روش های جراحی سینه

جراحی فرم دهی سینه (ماستوپکسی) می‌تواند ظاهر سینه‌های شل شده و آویزان را که ممکن است ارثی و یا نتیجه بارداری، شیر دهی، کاهش وزن و پیری باشد، بهبود ببخشد. هدف از این جراحی، انتقال بافت سینه به بالا و سفت کردن فرم آن است. در این روش، بافت سینه (به جز پوست) اضافه و یا کم نمی‌شود. بنابراین اندازه سینه ثابت باقی می‌ماند. پاپیلا نیز به سمت بالا حرکت می‌کند و ممکن است طی عمل فرم دهی، کاهش یابد. روش‌های مختلفی برای فرم‌دهی سینه وجود دارد. نوع روش کوچک کردن سینه، شکل و محل شل‌شدگی سینه تعیین می‌شود.

کوچک کردن سینه


 

جراحی کوچک کردن سینه که گاهی اوقات ماموپلاستی نیز نامیده می‌شود، یک تکنیک جراحی است که به منظور کاهش حجم سینه‌هایی انجام می‌شود که بیش از حد بزرگ به نظر می‌رسند و یا به دلیل وزن بافت اضافی سینه، باعث مشکلات و درد کمر، شانه و یا گردن می‌شود. کاهش اندازه و وزن سینه‌ها می‌تواند موجب کاهش و یا برطرف شدن ظاهر فرورفته شانه‌ها (ناشی از بندهای سینه بند) گردد. بسیاری از زنان از سینه‌های بسیار بزرگ خود خجالت می‌کشند و اغلب در پیدا کردن لباسی که متناسب با سینه‌های آن‌ها باشد، با مشکل مواجه هستند. جراحی کوچک کردن سینه می‌تواند به رفع تمام این مسائل کمک کند و زنان می‌توانند سینه‌هایی کوچکتر، سبک‌تر و متناسب‌تر با بقیه بدن داشته باشند.

عمل جراحی کوچک کردن سینه چگونه انجام می‌شود؟

جراحی کوچک کردن سینه در از بین بردن چربی، پوست و بافت اضافی غده‌‌های سینه و همچنین کاهش اندازه هاله سینه (آرئول) که بیش از حد بزرگ و یا گسترده به نظر می‌رسد، تمرکز دارد. این عمل جراحی زیبایی سینه به صورت سرپایی و با استفاده از یکی از این سه محل برش، انجام می‌شود:

  • یک برش وارونه T شکل از آرئول به سمت پایین و در امتداد چین سینه (کریز سینه).
  • یک برش که گرداگرد آرئول انجام می‌شود و سپس به سمت چین سینه امتداد می‌یابد.
  • یک برش دایره‌ای که در اطراف لبه آرئول ایجاد می‌شود.

نوع برش به آناتومی بیمار، اندازه سینه و مقدار و نوع بافتی که برداشته خواهد شد، بستگی دارد. پس از ایجاد برش، بافت اضافی سینه برداشته خواهد شد و بافت باقی‌مانده، تغییر مکان و تغییر شکل داده می‌شود، به میزانی که برای ایجاد ظاهر یک سینه جذاب و طبیعی، مورد نیاز است. مکان نوک سینه‌ها نیز تغییر داده می‌شود و اندازه هاله سینه (آرئول) در صورت لزوم کاهش می‌یابد. در نهایت، محل برش بسته می‌شود و بانداژ مخصوص بر روی آن قرار داده خواهد شد.

مدت زمان بهبودی بعد از جراحی چقدر است؟

اکثر افراد می‌توانند بیشتر فعالیت‌های عادی خود را در یک  یا دو روز بعد از عمل جراحی بالا کشیدن سینه ، از سر بگیرند. بهبودی کامل بعد از چند هفته حاصل می‌شود. مصرف مسکن‌ها و پوشیدن سینه‌بند طبی می‌تواند ناراحتی و تورم را کاهش دهد.

بزرگ کردن سینه


 

تکنیک جراحی بزرگ کردن سینه شامل قرار دادن پروتز در پشت هر سینه برای افزایش حجم و بهبود شکل آن است. قرار دادن پروتز سینه می‌تواند دورسینه فرد را به اندازه یک کاپ سینه (یا بیشتر) افزایش ‌دهد. این عمل برای خانمی که احساس می‌کند سینه‌های او طبق انتظار و تا حد مطلوب رشد نکرده است، می‌تواند به بهبود کانتور بدن او کمک کند. با عمل بزرگ کردن سینه همچنین می‌توان سینه‌هایی را هم اندازه و همتراز نیستند، متعادل و همتراز نمود.

این روش حتی می‌تواند کاهش حجم سینه ناشی از کاهش وزن، زایمان و یا پیری را اصلاح کند. عمل بزرگ کردن سینه می‌تواند متناسب‌ترین اندامی را که همیشه می‌خواستید، به شما هدیه کند. بسیاری از زنانی که تحت این عمل قرار گرفته‌اند، درمی‌یابند که لباس‌های آن‌ها بهتر متناسب با اندامشان می‌شود و آنها احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد ظاهر خود دارند.

روشی که پروتز درون سینه قرار داده می‌شود، به آناتومی بیمار و توصیه جراح بستگی دارد. برش را می‌توان زیر سینه و دقیقا" بالاتر از چین سینه (کریز)، در چال زیر بغل، و یا در اطراف هاله سینه (آرئول) ایجاد کرد. پزشک هر گونه اقدام ممکن را انجام خواهد داد تا برش در منطقه‌ای ایجاد شود که آسکار حاصل از آن، تا حد ممکن قابل مشاهده نباشد. سپس پروتز در یک پاکت ایجاد شده و یا به طور مستقیم در پشت بافت سینه و زیر عضله دیواره قفسه سینه، قرار داده می‌شود. سپس پروتز در قسمت مرکزی و زیر نوک سینه جاسازی می‌شود.

انجام این عمل جراحی حدود یک یا دو ساعت طول می‌کشد. بیشتر افراد یک یا دو روز بعد از عمل جراحی، قادر به برخاستن و راه رفتن هستند و اغلب در عرض تنها چند روز یا یک هفته، به محل کار خود باز می‌گردند. جزئیات جراحی بزرگ کردن سینه و مدت بهبود و ریکاوری آن، در طول مشاوره با پزشک مطرح می‌شود.

عمل ترمیمی سینه


 

عمل جراحی ترمیم سینه برای بازسازی سینه‌هایی طراحی شده است که در طول درمان سرطان برداشته شده یا به علت تروما از بین رفته است. امروزه تکنیک‌های بازسازی سینه، تقریباً هر خانمی را قادر به بازسازی سینه ساخته است و با ارائه نتایج طبیعی، به افزایش احساس اعتماد به نفس آن‎ها در مورد ظاهرشان کمک می‌کند.

عمل جراحی بازسازی سینه چگونه انجام می‌شود؟

تکنیک‌های مختلفی برای ترمیم سینه وجود دارد. روش مورد استفاده تا حد زیادی به آناتومی بیمار و نتایج حاصل از ماستکتومی، از جمله مقدار بافت طبیعی باقی‌مانده در سینه بستگی دارد. قبل از عمل جراحی، یک بررسی جامع برای تعیین بهترین مکان برش، نوع پروتز و چگونگی قرار دادن پروتز در سینه انجام می‌شود. عمل جراحی ترمیم سینه می‌تواند به صورت سرپایی انجام شود.

آیا می‌توان ماستکتومی و عمل ترمیم سینه را به طور همزمان انجام داد؟

برای برخی از زنان می‌توان بازسازی سینه و روش ماستکتومی را به صورت همزمان در یک جلسه جراحی انجام داد. اما اغلب، زنان مایل به انجام دو جراحی مجزا هستند و ترجیح می‌دهند که تا زمان بهبودی از جراحی ماستکتومی و اطمینان از نتایج طبیعی و متعادل شدن سینه‌ها (تا حد امکان)، برای جراحی ترمیمی منتظربمانند. برای زنان دیگر ممکن است توصیه شود که تا تکمیل درمان سرطان، برای انجام جراحی ترمیمی سینه صبر کنند.

چه افرادی کاندید مناسبی برای جراحی ترمیمی سینه هستند؟

بیشتر زنانی که بافت سینه خود را به علت سرطان یا تروما از دست داده‌اند، می‌توانند عمل جراحی ترمیمی سینه را برای بازسازی موفقیت ‌آمیز سینه‌ها و بازگرداندن اعتماد به نفس خود، انجام دهند. با این حال، درک این نکته از سوی زنان مهم است که نتایج این جراحی می‌تواند بر اساس میزان ماستکتومی و مقدار بافت سینه باقی مانده و همچنین عوامل دیگر، متغیر باشد. زنان همچنین باید آگاه باشند که سینه ترمیم شده احتمالاً احساس یک سینه طبیعی را نخواهد داشت و خطوط برش ممکن است قابل مشاهده باشند. در طول جلسه مشاوره، این موضوع و مسائل دیگر مطرح خواهد شد، تا بیمار درک روشنی از آنچه که پس از انجام جراحی انتظار می‌رود، داشته باشد.

لیفت سینه‌ها


 

 این روش به منظور بالا بردن، تغییر شکل و سفت کردن سینه از طریق برداشتن پوست اضافی و جابجایی بافت باقی‌مانده و نوک سینه‌ها طراحی شده است. از دست دادن قابلیت ارتجاعی پوست، نیروی گرانش و عوامل دیگر از جمله کاهش وزن، بارداری و شیردهی می‌تواند اثر مهمی بر روی شکل و سفتی سینه‌های زنان داشته باشد. این عمل می‌تواند به زنانی کمک کند که دارای سینه‌های پاندولی هستند، اما از اندازه مطلوبی برخوردارند. عمل لیفت سینه‌ همچنین می‌تواند سینه‌هایی را که حجم و یا سفتی آن‌ها کاهش یافته است، اصلاح کند. همچنین می‌تواند افتادگی نوک و هاله سینه‌ها را برطرف سازد، به خصوص اگر تا حد زیر چین سینه قرار گرفته باشند. نتیجه این عمل، کانتور  سینه (حدفاصل سینه‌ها) جوان‌تر خواهد بود.

 

برگرفته از سایت کلینیک صدف

در همیار بیوتی اطلاعات تماس تمامی پزشکان متخصص و فوق تخصص جراحی سینه در البرز در دستان شماست. همیار بیوتی مرجع اطلاعات تماس تمامی پزشکان متخصص و فوق تخصص جراحی سینه در البرز

  ثبت آگهی رایگان