در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
فرصتی ویژه و استثنایی: درج آگهی ویژه به مدت یکماه رایگان برای مدیران کسب و کارهای آرایشی و زیبایی ارسال عدد 5 به 10000151510000

همیار بیوتی

آگهی های متخصص لیفت ران

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

لیفت ران

جراحان در کلینیک زیبایی سعادت آباد از تکنیک های مدرن برای انجام جراحی کشیدن ران استفاده می­ کنند. متخصصین ما بهترین راه کار مورد نیاز شما برای کاهش ظاهر داخلی و بیرونی ران ها را اعمال می­ کنند. همچنین به شما کمک می­ کنند تا بدنی محکم تر با ظاهری جوان تر و با تناسبی بیشتر داشته باشید. کشیدن ران همچنین به وسیله­ جراحی لیفت بدن انجام می­گیرد.

آیا من کاندید مناسبی برای این روش هستم؟

جراحی کشیدن ران به وسیله­ کاهش پوست اضافی و در بعضی موارد تغییر چربی انجام می شود که منجر به پوست صاف تر و کانتور متناسب ­تر ران ها و قسمت های پایینی بدن می­شود. وقتی جراح لیفت را انجام می ­دهد، ممکن است پوست ران میانی (داخلی) یا پوست ران خارجی (پهلویی) را بردارد. این جراحی ها با نام لیفت ران میانی و لیفت ران پهلویی شناخته می­شوند.

اگر تناسب و کم کردن وزن به شما برای رسیدن به هدفتان کمک نکرد، کشیدن ران با جراحی ممکن است برای شما مناسب باشد.

افرادی که مناسب جراحی لیفت ران هستند شامل موارد زیر هستند:

 • افرادی که وزنشان تقریباً ثابت است
 • افرادی که بافت نرم زیاد در طول ناحیه­ ران داخلی یا میانی یا ران خارجی دارند
 • افراد سالم که بیماری خاصی ندارند که بهبود را مختل یا خطر جراحی را افزایش دهد
 • غیرسیگاری ها
 • افرادی که دید مثبت و انتظارات واقعه ­گرایانه­ای از توانایی جراح دارند
 • افرادی که متعهد به داشتن سبک زندگی سالم هستند، شامل تغذیه­ مناسب و تمرینات ورزشی اصولی

بهترین راه برای اینکه تشخیص دهید لیفت ران برایتان روشی مناسب است یا نه! مشورت داشتن با یک جراح معتبر است که می توانید با جراحان کلینیک سعادت آباد این جلسه مشاوره را داشته باشید.

چطور می­توانم برای جراحی لیفت ران آماده شوم؟

آماده شدن برای جراحی لیفت ران در کلینیک زیبایی سعادت آباد شامل در میان گذاشتن سوالاتی در مورد سلامتی، آرزوها و سبک زندگی با جراح پلاستیک است.

 • چرا قصد انجام این جراحی را دارید، انتظارات شما و نتایج مورد نظرتان چیست؟
 • بیماری هایتان، آلرژی به دارو و مداواهایی که انجام دادید را شرح دهید.
 • داروهایی که هم اکنون استفاده می­کنید از جمله ویتامین ها، مکمل های گیاهی، تنباکو و سایر مواد مخدر چه هستند؟

جراح شما این عوامل را بررسی خواهد کرد:

 • سلامت کلی و بیماری که از پیش وجود داشته یا عوامل خطر زای شما را ارزیابی می کند.
 • بدن شما را بررسی و اندازه ­گیری هایی با جزئیات انجام می دهد و برای سابقه­ بیماری تان عکس خواهد گرفت.
 • گزینه ­های جراحی تان را مورد بحث قرار خواهد داد.
 • نتایج مورد انتظار ممکن و خطرها یا پیچیدگی های ممکن را شرح می دهد.

چطور جراحی لیفت ران انجام می­شود؟

لیفت ران در کلینیک زیبایی سعادت آباد معمولاً یک جراحی سرپایی است که همراه با استفاده­ از بی­ حسی کلی انجام می شود.  الگوهای برش که جراح پلاستیک شما استفاده خواهد کرد، بسته به ناحیه یا نواحی بدنتان دارد که قرار است درمان شود.تکنیک رایج استفاده شده برای برش ها در کشاله­ ی ران، به سمت پایین گسترش می­ یابد و به دور پشت ران می­چرخد. بافت زیرساخت سفت، پوست کاسته و دوباره پوشانده  که منجر به تناسب بیشتر و کانتورهای بدن صاف تر می­شود.

 

انواع متفاوت لیفت ران چیست؟

انواع متفاوتی برای لیفت ران وجود دارد که نواحی خاص ران ها را برای نتایج خاص مورد هدف قرار می­دهد:

لیفت ران میانی (کشیدن ران داخلی):

در این روش ران داخلی را مورد هدف قرار می ­دهد. در طول کشیدن ران داخلی، برشی در ناحیه­ای که ران و ناحیه­ تناسلی بهم برخورد می­کنند، ایجاد می شود. قسمتی از پوست و چربی برداشته و پوست بسته می­شود که منجر به سفت شدن پوست می­گردد.

کشیدن ران پهلویی (کشیدن ران بیرونی):

برای سفت کردن پوست روی قسمت جلویی و بیرونی پا است. در طول کشیدن ران پهلویی، برشی روی قسمت بالایی پا انجام می­شود که قسمت پایین تر خط بیکینی شما خواهد بود. قبل از کشیدن باقی پوست به سمت بالا و چسباندن آن به همان ناحیه مقدار خاصی از پوست برداشته می­ شود. به وسیله­ این تکنیک، کشیدن ران پهلویی برای سفت کردن پوست در طول سمت راست و چپ پا استفاده می­ شود. این پروسه مخصوصاً برای آنهایی سودمند است که پوست اضافی بعد از کاستن زیاد وزن دارند.

چه نتایجی می­توانم انتظار داشته باشم؟

نتایج جراحی لیفت را تقریباً سریعا بعد از عمل مشاهده خواهید کرد. اما ممکن است چند هفته طول بکشد که نتایج نهایی تان کاملاً شکل بگیرد. در طول زمان، چند رد زخم مشهود باقی خواهند ماند. اما نتایج شما برای بلند مدت است البته به شرط این که وزن و تناسب کلی خود را حفظ کنید. رد زخم در گذر زمان بهبود خواهد یافت. به طور کلی بعد از یک سال تمام این عوامل از بین خواهند رفت. همینطور که بدنتان سالخورده می­شود، طبیعی است که سفتی را اندکی از دست دهید. هرچند، بیشتر نتایج شما باید تقریباً دائمی باشند.

ریکاوری شامل چه چیزهایی می­شود؟

بعد از جراحی کشیدن بازو، استفاده از پوشش ها یا بانداژها الزامی است. این پوشش ها باعث می شوند تا ورم به حداقل برسد و همچنین  برای نگه داشتن کانتور ران های شما در دوره­ ترمیم استفاده می­ شوند. بخیه ­ها در طول چهار ماه جذب خواهند شد. اگر بخیه ه­ای در پوست استفاده شود، یک یا دو هفته بعد از جراحی برداشته خواهند شد. وجود همراه روز عمل و شب بعد از عمل الزامی است. به بیشتر افراد توصیه می­شود که هفت تا ده روز بعد از عمل استراحت داشته باشند و از انجام کارهای سنگین پرهیز کنند. در این دوره، بیماران باید یا به صورت خم یا ایستاده باشند تا روند ترمیم بهبود یابد. بعد از جراحی لیف ران، وجود کبودی یا ورم طبیعی است که بعد از یک ماه از بین خواهند رفت.

آیا جراحی کشیدن ران امن است؟   

همه­ جراحی ها ممکن است با عوارض های احتمالی همراه باشند.  عوارض های احتمالی در اثر تزریق چربی شامل موارد زیر است:

 • ورم در قسمت برش
 • انباشتگی مایعات در پاها
 • لختگی خون
 • تغیرات در حس پوست همچون بی­حسی و درد
 • ترمیم زخم ضعیف
 • چرا ما را انتخاب کنید
 • اگر قصد تزریق چربی دارید و دنبال جراح پلاستیکی دارای گواهی هستید که تمرینات تخصصی و تجربه­ زیادی در انجام این جراحی ­ها داشته باشد بهتر است به کلینیک سعادت آباد مراجعه کنید.

 

برگرفته از سایت کلینیک سعادت آباد

 

جراحی زیبایی لیفت ران

پوست شل و افتاده و چربی اضافی ناحیه ران که به دلیل کاهش وزن یا افزایش سن ایجاد می شود، را می توان به کمک این جراحی بهبود بخشید

تعریف:

آیا شما در مورد پوست شل و افتاده ران های خود نگرانید؟ شلی و افتادگی پوست بیشتر در قسمت داخلی ران ها اتفاق می افتد که می تواند با این عمل جراحی اصلاح شود. شل شدگی و افتادگی پوست داخل ران ها به دلیل کاهش خاصیت الاستیسیته پوست به دنبال کاهش / افزایش وزن ، افزایش سن، قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید و ژنتیک فرد اتفاق می افتددکتر نداف شما را در تصمیم گیری برای اینکه آیا این عمل را باید انجام دهید یا خیر، راهنمایی میکند. 2 تکنیک مختلف در جراحی لیفت ران وجود دارد:

 1. تکنیک اول یک اسکار کوتاه و افقی در کشاله ران دارد (جراحی مینی لیفت ران)
 2. تکنیک دوم با یک اسکار عمودی در طول ران همراه است ( جراحی لیفت ران)

شل شدگی و افتادگی قسمت خارجی ران کم تر شایع است و معمولا در نتیجه افزایش وزنی که به دنبال یک کاهش وزن ایجاد می شود، ایجاد می شود. شل شدگی و افتادگی پوست قسمت خارجی ران را می توان با جراحی زیبایی پایین تنه اصلاح کرد.

ران ایده آل از دیدگاه زیبایی

پوست قسمت داخلی ران ها در حالت ایده آل باید صاف، کشیده و بدون شل شدگی باشد. همچنین در حالت مطلوب لایه ای خفیف تا متوسط از چربی در سطح داخلی ران ها وجود دارد که البته این چرب در حدی است که قمت داخلی ران ها به یکدیگر برخورد نمی کند. در نتیجه تغییرات وزنی و کاهش الاستیسیته پوست، پوست قسمت داخلی ران ها ، شل و افتاده شده و با یکدیگر بر خورد می کند. در چنین شرایطی جراحی لیفت ران می تواند این مشکلات را اصلاح کند.

آیا جراحی لیفت ران روشی مناسب برای من است؟

جراحی لیفت ران ها سبب می شود که ران ها صاف تر و خوش فرم تر به نظر برسند. این جراحی به کمک دو مکانیسم لیپوساکشن ( حذف چربی های اضافی) و حذف پوست اضافی ران ها این سودمندی ها را ایجاد می کند.

2 تکنیک در رابطه با لیفت داخل ران ها وجود دارد:

 • تکنیک اسکار کوتاه (جراحی مینی لیفت ران)
 • تکنیک اسکار عمودی ( جراحی لیفت ران)

تکنیک اسکار کوتاه که به کمک یک برش افقی برروی کشاله ران انجام می شود سبب بهبود شل شدگی و رفع افتادگی پوست یک سوم قسمت داخلی ران می شود.تکنیک اسکار عمودی شامل یه برش در طول ران است که سبب بهبود شل شدگی و رفع افتادگی کل قسمت داخلی ران تا زانوها می شود. در تکنیک اسکار عمودی حجم پوست اضافی برداشته شده در مقایسه با تکنیک اسکار کوتاه بیشتر است اما در عوض نتیجه نهایی در این تکنیک بهتر و قابل توجه تر خواهد بود. در هر دوی این تکنیک ها از روش لیپوساکشن برای حذف چربی های اضافی و دست یابی به ظاهری صاف تر و خوش فرم تر استفاده می شود.

 

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت ران هستند؟

انجام این عمل جراحی برای تمامی سنین قابل اجرا ست. این عمل باید بر روی افرادی انجام شود که در وضعیت سلامت کامل به سر می برند. افراد سیگاری باید حداقل 2 هفته قبل از انجام عمل جراحی سیگار خود را کنار گذاشته و پس از طی دوران نقاهت شروع به کشیدن مجدد سیگار بکنند.

 • بهترین کاندیدا ها برای جراحی مینی لیفت ران

بیمارانی که تنها در یک سوم ابتدایی قسمت داخلی ران خود دچار شلی و افتادگی پوست هستند، بهترین کاندیدا برای تکنیک اسکار کوتاه یا مینی لیف ران می باشند. در بیشتر موارد شل شدگی پوست این بیماران به دلیل افزایش سن، کاهش متوسط وزن و اترات نامطلوب خورشید بر روی پوست است.

 • بهترین کاندیدا ها برای جراحی لیفت ران

بیمارانی که کاهش وزن شدید داشته اند( مانند بیمارانی که تحت جراحی چاقی قرار گرفته اند) بهترین کاندیدا برای تکنیک اسکار عمودی یا جراحی لیفت ران هستند. چرا که شل شدگی و افتادگی پوست ران این بیماران در کل طول ران می باشد.

ملاحظات ضروری در عمل جراحی لیفت ران

 • تحت جراحی با تکنیک نادرست قرار نگیرید

تکنیک اسکار کوتاه ( مینی لیفت ران) تنها سبب بهبودی ظاهر پوست در یک سوم ابتدایی قسمت داخلی ران می شود. یکی از معمول ترین اشتباهات در این زمینه آن است که تصور شود به کمک این تکنیک می توان بیش از یک سوم ابتدایی ران را بهبود بخشید. هر چند فرد ممکن است طی بررسی های شخصی خودش، تصور کند که با جراحی مینی لیفت هم می توان به آن نتیجه دلبخواه رسید اما واقعیت آن است که نتیجه نهایی با تکنیک اسکار کوتاه ، تنها در یک سوم ابتدایی ران خواهد بود و نه بیشتر.

عمل زیبایی لیفت ران پا

 • جراحی لیفت ران؛ نیازمند یک اسکار عمودی و بلند است

جراحی لیفت ران از خود یک اسکار عمودی و بلند بر جای می گذارد که زمانیکه فرد با لباس زیر است یا لباس بالای زانو پوشیده، این اسکار به راحتی قابل مشاهد است. بنابراین در جلسه مشاوره تمامی این موارد برای گرفتن تصمیم نهایی باید مورد بررسی توسط جراحی و بیمار قرار بگیرد. با این وجود بسیاری از افراد وجود این اسکار عمودی را به سبب دستیابی به ران هایی صاف و خوش فرم به راحتی می پذیرند.

 • برش های جراحی در لیفت ران و مینی لیفت ران

تمامی اعمال جراحی از خود اسکار یا جای زخمی ، هر چند کوچک و ناچیز بر جای می گذارند. اما این هنر یک جراح پلاستیک متخصص و متبحر است که سعی در به جا گذاشتن کوچک ترین اسکار قابل مشاهده در کم ترین مکان قابل رویت داشته باشد. جراحی لیفت ران به کمک دو تکنیک قابل اجراست که هرکدام از این تکنیک ها برش مخصوص به خود را دارند:

 • اسکار افقی ( کوتاه) برای جراحی مینی لیفت ران : این اسکار بر روی کشاله ران در محل تلاقی ران با لگن قرار می گیرد.
 • اسکار عمودی یا طولی برای جراحی لیفت ران: این اسکار در امتداد طول قسمت داخلی ران قرار دارد. شروع این اسکار از محل اتصال قسمت داخلی ران با لگن بوده و معمولا تا زانو و یا کمی بالاتر از زانو امتداد می باید.

همان طور که قبلا اشاره شد اسکار عمودی، اسکاری قابل رویت است به ویژه زمانیکه فرد با لباس زیر است یا لباس بالای زانو پوشیده است. بنابراین در جلسه مشاوره تمامی این موارد برای گرفتن تصمیم نهایی باید مورد بررسی توسط جراحی و بیمار قرار بگیرد.

دکتر نداف در جلسه مشاوره به طور کامل در رابطه با برش های جراحی توضیح می دهند تا بیمار بتواند تصمیم نهایی خود را بگیرد.

دوره نقاهت پس از جراحی لیفت ران در منزل

توصیه ما این است که بیماران پس از انجام این عمل در منزل به استراحت بپردازند و به جز فعالیت های سبک روزانه ( کتاب خواندن، تلویزیون دیدن ، استحمام کردن و…) از انجام فعالیت های سنگین تر در دو هفته بعد از عمل جراحی بپرهیزند.انجام فعالیت بدنی شدیدتر باید از هفته چهارم پس از عمل جراحی انجام شود.وجود مقادیر متوسط تورم و کبودی در ناحیه تحت عمل طبیعی است. احتمال وجود مقادیر خفیف تا متوسط درد در بیماران طبیعی است که معمولا دکتر نداف چند داروی مخدر و مسکن را به منظور کاهش و کنترل آن برای بیماران خود تجویز می کند.

 

برگرفته از سایت دکتر نداف کرمانی

 

در همیار بیوتی با چند کلیک اطلاعات تماس تمامی متخصصان لیفت ران در دستان شماست.همیار بیوتی مرجع اطلاعات تماس تمامی متخصصان لیفت ران

  ثبت آگهی رایگان